Täna toimub Tartus RAJU finaalsündmus

Bartosz Fabinski vs Alik Tseiko.

FOTO: Raju 14

Täna õhtul toimub Tartus A. Le Coqi spordimajas Eesti suurima võitlusspordiürituse RAJU finaalsündmus. Võitluskaart on närvekõditav – õhtule annab avapaugu kahe eestlase omavaheline jõuvõtt, misjärel katsuvad Eesti mehed rammu Soomest ja Lätist tulnud sportlastega. Õhtu peamatšides lähevad eestlased vastamisi poolakatega. Henri Hiiemäe (6 võitu, 2 kaotust) kohtub Sebastian Romanowskiga (8 võitu, 3 kaotust, 1 viik) ning Alik Tseiko (7 võitu, 3 kaotust) Bartosz Fabińskiga (10 võitu, 2 kaotust).

Tutvu kogu sündmuse võitluskaardiga siin: http://mma.ee/#fightcard.

Pealtvaatajatele avatakse uksed kell 18.00 ja võistlusmatšid algavad kell 19.00. RAJU finaalsündmus on nähtav ka veebi vahendusel rahvusvahelise HD otseülekandena aadressil http://skyplus.fm/raju.

Sportlik vabavõitlus ehk MMA on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. See on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse ja judo – ning teised kahevõitlusalad. Raju on Eesti Sportliku Vabavõitluse Liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris.

Tagasi üles
Back