Ojamaa lõpetas pika väravapõua, kuid Motherwell kaotas taas

Henrik Ojamaa Motherwelli särgis
Henrik Ojamaa Motherwelli särgis Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa lõpetas täna väravatepõua, mis kestis eelmise aasta detsembrist, kuid Motherwell kaotas Dundee FC-le 1:3, vahendab soccernet.ee.

Motherwelli fännide lootused positiivsest tulemusest said hoobi juba mängu alguses, kui kolmandal minutil kaotusseisu jäädi. Pooltunnil korjati võrgust teine ja tunnil kolmas, mis kohtumise saatuse otsustas. Positiivse noodi kinkis Henrik Ojamaa, lüües 62. minutil seisuks 1:3 - viimati sahistas eestlane võrku möödunud aasta 4. detsembril. Ülejäänud kolm pealelööki väravat ei toonud, kuid aktiivsust näitas eestlane taas üles.

Üheksas mängus juba kuuenda kaotuse saanud Motherwellil pole siiski ülemäära põhjust rõõmustamiseks, sest tabelis hoitakse eelviimast positsiooni.