Suurepärase mängu lõpu teinud Pärnu alistas Rakvere Tarva

Renato Lindmets
Renato Lindmets Foto: Ants Liigus

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel sai hooaja kolmanda võidu kirja Pärnu, kes oli põnevusmängus 91:79 üle Rakvere Tarvast. Kusjuures veel viimase veerandi eel juhtis Tarvas kohtumist seitse punktiga, kuid hea mängu lõpuga õnnestus Pärnul normaalaja viimasel sekundil jõuda viigini 74:74. Järgnenud lisaajal oli aga Pärnu vastasest peajagu üle. Rakverel lasti viie minutiga visata vaid viis punkti ning pärnakad võtsid kodupubliku rõõmuks ilusa 91:79 võidu.

Rannar Raap viskas võitjate kasuks 24 punkti. Renato Lindmets lisas 19 silma. Kaotajate parim viskemasin oli täna Roberts Stumbris 18 punktiga.  Sten-Timmu Sokk lisas 13 punkti.

-

Tarva algviisik: Mario Paiste, Sten-Timmu Sokk, Roberts Stumbris, Martin Jurtom, Kaspars Cipruss

-

Pärnu algviisik: Rannar Raap, Renato Lindmets, Janis Vahter, Sandis Silavs, Silver Leppik

-

Kodumeeskond Pärnu on jäänud kolme minuti järel kaotusseisu 4:11

-

Kolm minutit esimese veerandi lõpuni ning seis Pärnu poolt vaadatuna 12:20

-

Esimene veerand lõppenud. Pärnu - Rakvere 20:28. Rakvere kasuks on Peterson, Cipruss ja Stumbris löönud kõik kuus punkti. Pärnakas Rannar Raap on visanud üheksa punkti.

-

Rannar Raap on Pärnu kasuks visanud 15 punkti, Tarva parim on Roberts Stumbris 12 punktiga

-

Kuus sekundit lõpuni. Tarvas peal 72:73, Sokk läheb vabavisetele, Pärnu võtab aja maha

-

Pärnu liigub võidu suunas, lisaaja lõpuni jääb 40 sekundit ning kodumeeskond juhib 89:78

-

Valge tabab korvi alt, Pärnu peal 91:78

-

MÄNG LÄBI! 91:79! Pärnu teenib hooaja kolmanda võidu ning jätkab täiseduga.

Mõlemad meeskonnad püsivad sel aasta võitmatuna. Pärnul on kirjas võidud Rapla ja TLÜ/Kalevi üle. Rakvere jõud on üle käinud Valgast ja TTÜst.