Erik Lamela (paremal).
Erik Lamela (paremal). Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas sai eile õhtul suure võidu kirja inglaste Tottenham, kes alistas 5:1 kreeklaste Tripolis Asterase.

Võitjate poolel lõi kolm väravat inglasest ründaja Harry Kane, kahel korral oli aga täpne Erik Lamela. Seejuures oli Lamela esimene värav tõeline iludus, kui ta saatis palli väravasse rabona-stiilis. Samas pidi ka kübaratrikiga hakkama saanud Kane ise ühe palli väravast välja võtma.

87. minutil sai punase kaardi Tottenhami väravavaht Hugo Lloris ja kuna Tottenham oli kõik kolm vahetust juba ära teinud, siis asus Kane postite vahele. Kaks minutit hiljem lõid külalised oma matši ainsa värava.

Kolme vooru järel on C-alagrupis Besiktasel ja Tottenhamil kirjas viis punkti, kolmas on Tripolis nelja ja neljas Belgradi Partizan ühe punktiga. Eilses teises kohtumises alistas Besiktas 4:0 Partizani.