Anieride klubi sai punktilisa, eestlased väljakul ei käinud

Henri Anier (paremal) Aue särgis
Henri Anier (paremal) Aue särgis Foto: FC Erzgebirge Aue, Facebook

Saksamaa tugevuselt teises jalgpalliliigas käib endiselt kehvasti vendade Henri ja Hannes Anieri käsi, kes kumbki taas oma koduklubi Aue Erzgebirge eest väljakule ei pääsenud.

Aue viigistas eile võõral väljakul 1:1 Sandhauseni meeskonnaga. 57. minutil läks eestlaste koduklubi Romario Kortzorgi väravast küll juhtima, kuid seitse minutit hiljem Florian Hübner viigistas.

Septembris toimunud treenerivahetuse järel varumeheks langenud Henri Anier kuulus küll koosseisu, kuid väljakule ei pääsenud. Hannes Anier pole tänavu veel kordagi esindusmeeskonda eest väljakule jooksnud, kuid saab mänguaega duubelrivistuse eest.

Liigatabelis hoiab Aue 11 vooru järel 11 punktiga 14. kohta.