Võru astus sammu karikavõistluste poolfinaali suunas

Mariel Gregor
Võru meeskond.
Võru meeskond. Foto: volley.ee

Reedel toimunud meeste Eesti võrkpalli karikavõistluste ainsas mängus alustasid veerandfinaalseeriaga TTÜ/Kiili ja Danpower/Võru Võrkpalliklubi. Kohale nelja parema hulgas jõudis lähemale Võru meeskond, kes võttis võõrsil peetud vastasseisus 3:1 võidu.

Esiliigas mängiv Kiili osutas Schenker Liigas osalevale Võru meeskonnale visa vastupanu, kuid pidi lõpuks vastu võtma 1:3 (-24, -18, 24, -22) kaotuse, vahendab volle.ee. 25 punktiga oli võitjate parim leedulane Andzej Savostenok. Edgar Maier lisas Võru esindusele 17 ja teine Leedu võrkpallur Robert Juchnevic 15 silma. Mihkel Sepp tõi koduvõistkonnale 14 ja Markus Lepmets 11 punkti. Kordusmäng on kavas pühapäeval kell 16 Võrus.

Täna kell 17 alustavad Pärnus veerandfinaalseeriaga Pärnu Võrkpalliklubi ja Järvamaa Võrkpalliklubi.