Madridi Realile järjekordne suureskooriline võit

James Rodriguez (vasakul) koos kaaslastega väravat tähistamas.
James Rodriguez (vasakul) koos kaaslastega väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Viimasel ajal suurepärases hoos olev Madridi Real noppis Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel järjekordse võidu, kui võõrsil mängiti 4:0 üle Granada.

Real asus kohtumist juhtima juba 2. minutil, kui värava sai kirja Cristiano Ronaldo. Ronaldo jaoks oli see profikarjääri 700. kohtumine.

2:0 lõi 31. minutil James Rodriguez, 54. minutil oli täpne Karim Benzema ning 87. minutil vormistas kohtumise lõppseisu Jean-Sylvain Babini omavärav.

Real tõusis 24 punktiga nüüd tabeliliidriks, kuid lähimatel jälitajatel on üks kohtumine vähem peetud. FC Barcelona on 22ga teine, Seville 22ga kolmas, Valencia 20ga neljas ning Madridi Atletico 20ga viies.