Saks viskas eurosarja avamängus kümme punkti

Kaido Saks.
Kaido Saks. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Eesti korvpalluri Kaido Saksa koduklubi Bakken Bears alustas teisipäeval EuroChallange uut hooaega, kui kummalise mängu järel tuli tunnistada külalismeeskond Boras Basketi 79:86 (41:42) paremust.

Eestlase koduklubi läks neljanda veerandaja alguseks kümnepunktilisse eduseisu (70:60), kuid siis hakkas nende mängumootor kapitaalselt tõrkuma ning otsustava veerandaja 8:26 kaotusega mängiti võit maha, vahendas basket.ee.

28-aastane Saks alustas vahetusmängijate pingilt, kogudes 17 mänguminutiga 10-punkti (vabavisked 0/0, kahepunktivisked 2/4, kolmepunktivisked 2/6) 3 lauapalli, 2 korvisöötu ja 1 vaheltlõike.

Järgmises voorus kohtub eestlase koduklubi võõrsil Fraport Skylinersiga, kes eilses avavoorus hävis 35-punktiga 59:94 Okapi Aalstarile.