Eesti U21 jalgpallikoondis kaotas Iirimaale 0:5

Eino Puri.
Eino Puri. Foto: Arvet Mägi

Eesti kuni 21-aastaste noormeeste jalgpallikoondis lõpetas Euroopa meistrivõistluste valiksarja võõrsil 0:5 kaotusega Iirimaale.

Väljakuperemehed asusid kohtumist esimese 30 minutiga 2:0 juhtima, kui kahel korral oli täpne Anthony Stokes. Eesti meeskonna vahetused kahjuks vilja ei kandnud ning Iirimaa lõi viimase 28 minutiga veel kolm väravat.

Valiksarjas alagrupi tõenäolist võitjat Šveitsi, Gruusiat ja Türgit võitnud Eesti jaoks on nüüd kohtumised oma grupis lõppenud. Kümnest mängust kogutud 12 silma annab hetkel kolmanda koha, kuid ülejäänud vastastel on kaks-kolm mängu varus.

Meelde jääb see valiksari aga kui ajaloo seni edukaim, sest nii palju punkte ei ole U21 koondis veel kogunud.