Ojamaa ja Motherwell tegid liidrile tuule alla

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Youtube

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell sai Šotimaa kõrgliigas väärt võidu, kui koduväljakul oldi 1:0 üle liiga liidrist Dundee Unitedist.

Kohtumise ainsa värava lõi Iain Vigurs mängu 52. minutil. Ojamaa oli terve kohtumise vältel aktiivne - ta ohustas mitmel korral Unitedi väravat ning jagas kaaslastele häid sööte. Kaks eestlase kaunist soololäbimurret lõppesid nappide möödalöökidega. 63. minutil sai Ojamaa vastasega kähmlemise eest ka kollase hoiatuskaardi.

Motherwelli jaoks oli tegemist ülimalt magusa võiduga, kuna järjepanu oldi kaotatud viis liigamängu. Hetkel tõusti kümne punktiga tabelis kümnendale kohale ning väljuti väljalangemistsoonist. Dundee United on 25 punktiga liider.