Prandelli debüüt ebaõnnestus

Liis Velsker
Itaalia koondise peatreener Cesare Prandelli (vasakul) ja Mario Balotelli.
Itaalia koondise peatreener Cesare Prandelli (vasakul) ja Mario Balotelli. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallikoondis pidas esimese kohtumise Cesare Prandelli käe all ning kaotas Elevandiluuranniku meeskonnale 0:1.

Prandelli kaasas küll meeskonda mitmeid uusi nimesid ning alustas mängu ründetrio Amauri, Antonio Cassano ja Mario Balotelliga, kuid erilist edu see ei toonud, vahendab Soccernet.

Elevandiluuranniku mängijad kontrollisid avapoolajal mängu, kuid väravat lüüa neil ei õnnestunud.

Teist poolaega alustas hästi Itaalia, kui Marco Motta väravaposti tabas, kuid mängu ainus värav sündis 54. minutil ning selle autoriks oli Kolo Toure, kes pealöögiga Elevandiluurannikule võidu tõi.