Käsipalli Eesti karikavõistlustel jõudis esimesena finaalturniirile Aruküla

Käsipall. FOTO: Liis Treimann

Käsipalli Eesti karikavõistlustel jõudis esimesena nelja parema hulka Aruküla SK, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes HC Tallinna 62:52.

Korduskohtumises tegid meeskonnad Arukülas viigi 31:31 (16:14). Aruküla resultatiivseimad olid Andre Sild, Mihkel Vaher ja Rasmus Varik 5 ning Tallinnal Ainar Estra 10 tabamusega.

Aruküla peatreener Toivo Järv: «Läksime korduskohtumisele turvalises eduseisus ja saime vajaliku tulemuse kätte, kuid ka Tallinn oli tubli. Kui nad järjepidevalt trenni teevad, siis saab neist järgmine meistriliiga meeskond. Meie jõudsime nelja parema hulka, ent finaalturniiril läheb meil raskeks. Peaasi, et järved pole detsembris veel jääs.»

Tallinna juhendaja Martin Lillepea: «Aruküla tegi palju vahetusi, ent ega meil suurt edušanssi polnud. Kui oskuste poolest pole meistriliiga lõpu ja esiliiga tipu vahe kuigi suur, siis otsustavaks saab füüsiline vastupidavus. Meie suutsime Aruküla vastu joosta mõlemal poolajal esimesed kümme minutit.»

HC Viimsi/Tööriistamarket alustas veerandfinaalseeriat võõrsil 25:23 (12:12) võiduga SK Tapa üle. Võitjate parim oli Siim Pinnonen 7 ning kaotajatel Martin Adamson, Sander Annula ja Rait Ageni 5 väravaga.

Viimsi/Tööriistamarketi peatreener Ain Pinnonen: «Oligi arvata, et seekord ei tule meile kümneväravalist võitu nagu eelmisel nädalal meistriliigas. Ma ei jäänud rahule oma meeskonna kaitse ja realiseerimisega. Samuti oli meil lühike pink, kuid korduskohtumiseks on loodetavasti tagasi Priidik Neps, Tarmo Ulla, Siim Patrael ja Risto Kütt. Lähme mängule vastu enesekindlalt, täna oli meil lihtsalt halb päev.»

Tapa juhendaja Elmu Koppelmann: «Tegime hea mängu, kuid ka Viimsi oli eelmisest suurest võidust uinutatud. Aga on ju teada, et kui mootoris on terad sees, siis käivitumine kulgeb raskelt. Meil on korduskohtumises küll vähe võimalusi, ent kui nad jätkavad samamoodi, siis võib neil keeruliseks minna. Täna tegutsesid mõlemad meeskonnad kaitses hästi, ka väravavahid olid tasemel.»

Tagasi üles
Back