Hea mäng teisel poolajal tõi Rockile eurosarjas võidu. Statistikat

Timo Eichfuss (palliga)kohtumises Samaara Krasnõje Krõlja vastu läbimurret sooritamas. Foto: Margus Ansu

TÜ/Rocki korvpallimeeskond tagas hea mänguga teisel poolajal endale võidu eurosarjas Egis Körmendi (Ungari) meeskonna üle 79:72.

Rock võitis esimese veerandi 19:13, kuid kaotas teise 11:25. Nii jäi Rock poolajaks kaotusseisu 30:38. Teise veerandaja keskel tabas Rocki viieminutiline mõõn, kus ei visatud ühtegi punkti Ungari klubi 13 vastu.

Teisel poolajal seevastu oli Rock palju edukam, kolmas veerand võideti 23:17 ja neljas 26:17. Kogu mängu võit Rockile 79:72.

Rock viskas kahepunktiviskeid 32/19 (59,4%), kolmepunktiviskeid, mis hakkasid tabama just teisel poolajal, 25/10 (40%) ja vabaviskeid 17/11 (64,7%). Esimesel poolajal tabas Rock kolmepunktiviskeid vaid 9/1.

Ungari klubi mängijad viskasid kahepunktiviskeid 43/17 (39,5%), kolmepunktiviskeid 22/8 (36,4%) ja vabaviskeid 18/14 (77,8%).

Lauavõitluse võitis Rock 37:33, resultatiivseid sööte andsid Rocki mängijad 20 Ungari klubi 10 vastu. Pallikaotusi oli Rocki enam: 15:8. Vaheltlõikeidki tegid Ungari mängijad kahe võrra rohkem: 6:4.

Ungari klubile tõi Walter Lemon 27 ja Ryan Richards 19 punkti.

Rockil tõi Talts 18 punkti (7 lauapalli, 5 pallikaotust), Eichfuss 16 (12 lauapalli), Sokk 14, Dorbek 8, Kriisa 8, Kurbas 7 (6 resultatiivset söötu), Doronin 4 ja Petrukonis 4 punkti.

TÜ/Rockil on nüüd EuroChallenge'i tabelis 2 võitu ja 1 kaotus. Järgmise mängu peab Rock eurosarjas 2. detsembril kodus Energia TG-JIU meeskonna vastu.