Loskutov tuli poolmaratonis Eesti meistriks

Pavel Loskutov
Pavel Loskutov Foto: Priit Simson

Täna toimunud 28. Rahvajooksu raames korraldatud  poolmaratoni Eesti meistrivõistlustel jooksis taaskord end Eesti meistriks Pavel Loskutov.

Palavas ilmas kulutas Tartu Ülikooli Spordiklubi esindaja 21,1 km läbimiseks aega 1:09:39.

Aleksei Markov kaotas võitjale 21 sekundiga ja saavutas teise koha. Kolmandana lõpetanud vanameister Vjatšeslav Košelevi ajaks mõõdeti 1:11:20.

Naistest võitis ja tuli Eesti meistriks Sigrid Valdre 1:27:38ga. Hõbedale jooksis end Anneli Vaher ajaga1:29:45 ja pronksmedalile Grete Tõnne ajaga 1:31:03.

Üldarvestuses oli naistest teine Julia Bulina ajaga 1:29:05, kuid Sillamäe Kalevi esindajal puudub kodakondsus.

Kokku lõpetas poolmaratoni 363 jooksjat. Viimasena lõpetanud Arvo Asu on ainsa jooksjana osalenud kõigil 28 Rahvajooksul.