Kuulsa kaheksajala sugulane hakkab ka ennustamisega tegelema

Kaheksajalg

FOTO: SCANPIX

Tänavuse jalgpalli MM-finaalturniiri ajal tähelepanu keskmesse sattunud Saksamaal Oberhauseni okeanaariumis elutseva kaheksajala Pauli sugulane Ollie asub samuti ennustamisega tegelema.

Mäletatavasti ennustas Paul MMi ajal õigesti kõigi seitsme Saksamaa koondise mängu tulemused, lisaks ennustas ta ka, et Hispaania alistab finaalis hollandi.

Pärast Pauli tähelendu lõi Briti kõmuleht The Sun käed Pauli sugulase Olliega, kes nüüd lehele jalgpallimängude tulemusi ennustama hakkab.

Kaheaastane Ollie elutseb Blackpoolis Sea Life Centre’is.

Ollie asus ametisse eile, ennustades alanud Inglismaa meistriliiga tulemusi. Näiteks ennustas Ollie, et meistritiitli võidab Chelsea meeskond, liiga suurimaks väravakütiks tõuseb nigelast MMist hoolimata Manchester Unitedis mängiv Wayne Rooney, liigatabeli viimasele kohale jääb Wolverhampton, mitte Blackpool, nagu ennustavad paljud kihlveokontorid.

Paul ennustas niimoodi, et tema ette asetati kaks toiduga akvaariumit, millele oli mängivate riikide lipud kleebitud ning ennustuse kohaselt pidi võitma see, kelle lipuga anumast Paul oma lemmiktoidu ehk rannakarbi välja võttis.

Ollie aga eelistab hoopis makrelli ning tema puhul on süsteem ka pisut keerulisem – tal tuleb valik teha nelja anuma vahel. «Siiani on Ollie meile kõigile oma ennustamistega väga hea mulje jätnud,» sõnas Ollie dresseerija Carey Duckhouse.

Tagasi üles