Rock võttis viimastel minutitel Rumeenia klubi üle võidu. Statistikat

TÜ/Rocki korvpallimeeskond oli EuroChallenge'i sarja neljandas voorus tugevama lõpuga kodus üle Rumeenia klubist Energia TG-JIU 66:59 ja sai tabelisse kolmanda võidu. Rock on nüüd kolme võidu ja ühe kaotusega alagrupi liider.

Rock kaotas esimese veerandi 12:16, kuid võitis teise 11:8. See andis poolajaks ühepunktilise edu 24:23 Rumeenia klubile. Kolmas veerand jäi viiki 20:20, neljanda aga võitis tugevama lõpuga Rock 23:15. Kogu mäng seega Rockile 66:59.

Rocki mängijad viskasid kahepunktiviskeid 32/14 (44%), kolmepunktiviskeid 24/7 (29%) ja vabaviskeid 24/17 (71%).

Rumeenia klubi näitajad olid järgmised: kahepunktivisked 36/15 (42%), kolmepunktivisked 19/7 (37%) ja vabavisked 13/8 (61%).

Lauavõitluse võitis Rock 38:32, resultatiivseid sööte andsid Rumeenia klubi mängijad ühe võrra enam, 12:11. Pallikaotused jäid viiki 15:15 ning vaheltlõikeid tegid Rumeenia korvpallurid 12 Rocki 4 vastu.

Rumeenia klubi resultatiivseimad mängijad oli Milosevic 18 ja Watson 17 punktiga.

Rocki mängijatest tõi Eichfuss 18 punkti (8 lauda), Petrukonis 9, Dorbek 9, Sokk 9, Kurbas 7, Peciukevicius 7, Doronin 4, Talts 2 ja Kriisa 1 punkti.

Rockil on nüüd tabelis liidrina 3 võitu ja 1 kaotus. Teisel kohal on Energia TG-JIU 2/2, kolmandal Egis Körmend samuti 2/2 ja neljandal täna Körmendit võitnud Lukoil Academic 1/3. Järgmise mängu peab Rock võõrsil 9. detsembril Lukoil Academicuga.