Morozov sai liigakarikas kirja täismängu

Igor Morozov (sinises) kohtumises Inglismaa vastu
Igor Morozov (sinises) kohtumises Inglismaa vastu Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpalluri Igor Morozovi koduklubi Debrecen sai Ungari liigakarika kaheksandikfinaali avamängus kirja viigi, kui võõrsil lõpetati kohtumine Soproni VSE-ga seisul 1:1.

Esiliigas palliv Sopron veetis suurema osa mänguajast kaotusseisus, kuid 81. minutil õnnestus võõrustajatel lõpuks Debreceni 24. minuti penaltile vastata. Morozov alustas mängu algkoosseisus ning tegi kaasa kõik 90 minutit, vahendas Soccernet.ee

Kaheksandikfinaali teine mäng peetakse järgmisel teisipäeval ja seda juba Debreceni koduväljakul.