Vähemusse jäänud Motherwell kaotas Celticule, Ojamaalt täismäng

Simon Ramsden saadeti 66. minutil väljakult minema
Simon Ramsden saadeti 66. minutil väljakult minema Foto: SCANPIX

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas võõrustas Henrik Ojamaa tööandja Motherwell kuulsat Celticut. Tugevam võttis oma ning Motherwell pidi leppima 0:1 kaotusega. Ojamaa viibis väljakul kogu mänguaja.

Mängu ainsa värava lõi Anthony Stokes juba kuuendal minutil. Motherwelli kaitse tegi mitu eksimust järjepanu ning lõpuks sai Stokes palli sisuliselt tühja väravasse lükata. Kui mängitud oli 66 minutit, jäi Motherwell ka arvulisse vähemusse, kuna Simon Ramsden teenis punase kaardi.

Viimastel hooaegadel hõbemedaliga lõpetanud Motherwell on 15 mänguga kogunud kõigest kümme punkti ning hetkel annab see liigatabelis alles tagant poolt kolmanda ehk kümnenda koha. Seitsmenda järjestikuse võidu võtnud Celtic on 35 punktiga liider.