Gert Kullamäe pärast võitu: mehed võitlesid lõpuni ja uskusid üksteisesse

Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe

FOTO: Jaanus Lensment

TÜ/Rocki korvpallimeeskond alistas EuroChallenge'i sarja viiendas voorus võõrsil Sofia Lukoil Academicu 75:73 ning nüüd on Rockil tabelis neli võitu ja üks kaotus.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul tõi võidu meeste võitlusvaim.

„Võtsime täna kaitse poolelt mõningaid riske. Mõne asjaga lõikasime näppu, teine jälle toimis. Tähtis on see, et mehed võitlesid lõpuni, ja kui olime jäänud 11 punktiga taha, siis hoidsid kõik kokku ja uskusid üksteisesse. Sellise tiimiduhhi pealt tuli võit ka. Eriti väärtuslikuks teeb võidu veel see, et bulgaarlastel oli selg vastu seina ja nad olid väga korralikult ette valmistanud. Et me suutsime selles olukorras napi võidu võtta, teeb eriti head meelt,“ sõnas Kullamäe mängu järel ülikooli spordiklubi pressitalituse vahendusel.

TÜ/Rockil on EuroChallenge'i alagrupiturniiril ees veel üks kohtumine: teisipäeval, 16. detsembril mängitakse kodus Egis Körmendi meeskonnaga.

Selle alagrupi tänases teises mängus võitis Energia TG-Jiu meeskond Egis Körmendi 73:72. Turniiritabel enne viimast vooru on järgmine: TÜ/Rock 4/1, Energia 3/2, Egis Körmend 2/3 ja Lukoil 1/4.

Tagasi üles