Vennad Siimarid näitavad mitteametlikul MMil head mängu

Kristofer ja Mattias Siimar

FOTO: tennis.ee

Miamis toimuval Orange Bowli tenniseturniiril, mis on noormängijate jaoks justkui mitteametlikud MM-võistlused, on näidanud vennad Siimarid suurepärast mängu.

Üksikmängus võitis Mattias Siimar avaringis Matthew Gamble (USA) 7:5, 6:1. Kümnendat asetust omav Mattias Siimar sai seejärel vastaseks järgmise USA mängija, kelleks oli Gui Gomez. Ka sellest mängust tuli võit ja sedakorda numbritega 6:3, 6:3.

Kolmandas ringis astus vastasena platsile aga hoopis kõvem pähkel, kelleks oli seitsmendana asetatud Benjamin Sigouin (Kanada). Heas vormis olev Mattias Siimar sai aga üllatavalt kerge 6:2, 6:4 võidu. Täna peetavas veerandfinaalis tuleb vastaseks kohalik mängija Hady Habib, kes omab turniiril neljandat asetust.

Kristofer Siimar võitis esimeses ringis Connor Hance (USA) 7:6,7:5. Teises ringis Kristofer Siimaril paraku Brian Cernochi vastu jõud ei hakanud ja kaotusnumbriteks olid 2:6, 0:6.

Paarismängus on aga vennad jõudnud juba poolfinaali ja seda mängleva kergusega. Kaheksandana tabelisse paigutatud Siimarid võitsid avaringis McNally/Thomase (USA) 6:3, 6:2. Jalutuskäik jätkus teises ringis, kus jänkid Kovacevic/Tsorotitis pidid vastu võtma 2:6, 0:6 kaotuse. Kolmandas ringis löödi 6:2, 6:2 jalust kolmandana asetatud Bryde/Perrone. Poolfinaalis on Eesti poiste vastaseks turniiril esimese asetuse saanud suurfavoriidid Lin/Sigouin Kanadast.

Tagasi üles