Salva/Rocki U16 poisid tulid karikavõitjaks

U16 klassi karikafinaali vastased Salva/Rock ja Audentese SK.
U16 klassi karikafinaali vastased Salva/Rock ja Audentese SK. Foto: Noorteliiga

Salva/Rocki U16 klassi korvpallipoisid tulid Eesti karikavõitjaks, finaalis alistati Audentese SK 94:79.

Esimesel poolajal jäid Salva /Rocki poisid (treener Raido Rebane) kaotusseisu 41:51, kaotusseisus oldi veel ka viimase veerandi alguses (63:67). Viimase veerandi aga võitsid Tartu poisid koguni 31:12 ja nii kogu mängu 94:79.

Tartu meeskonna resultatiivseim olid Märt Rosenthal 30 punktiga, Ander Peiponen viskas 28, Robin Kivi 20 ja Egert Kevvai 14 punkti. Tallinna meeskonnas oli resultatiivseim Kristian Kullamäe 25 punktiga.

U14 poiste finaalis pidi Salva/Rock (treener Gert Prants) tunnistama Rakvere SK paremust 65:71.