Aganitsa ja Teppani koduklubi sai võõrsil napi kaotuse

Renee Teppan.
Renee Teppan. Foto: Altotevere Volley

Eesti võrkpallurite Andri Aganitsa ja Renee Teppani meeskond Altotevere Citta di Castello pidi võrkpalli Itaalia SuperLega kohtumises võõrsil tunnistama Milano Revivre 3:2 paremust.

Esimesed kolm geimi kulgesid äärmiselt tasavägiselt – avageimi võitis Altotevere 34:32, kaotas teise 23:25 ning võitis kolmanda 25:23. Neljandas geimis jäi 25:19 peale Milano meeskond, kes asus ka viiendas geimis varakult juhtima. Altotevere suutis vahet vähendada, kui lõpuks jäädi siiski 13:15 alla, vahendas ERR Sport.

Aganits tõi 10 punkti, meeskonna parim oli Luigi Salvatore Randazzo 20 punktiga. Teppan mängus platsil ei käinud.