NHL: Tyler Johnsoni kübaratrikk tõi Lightningule väärt võidu

Pittsburgh Penguinsi ja Tampa Bay Lightningu mäng.
Pittsburgh Penguinsi ja Tampa Bay Lightningu mäng. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL sai Tampa Bay Lightning kodujääl väärt võidu, kui 4:3 mängiti üle Pittsburgh Penguins.

Kohtumist juba teise perioodi 3. minutiks 4:0 juhtima asunud kodumeeskonna kangelaseks kerkis kübaratriki teinud Tyler Johnson. Nikita Kutšerov sai kirja ühe värava ja kaks söödupunkti ning Ondrej Palat jagas kolm söötu, vahendas ERR Sport.

Penguins tegi alates teise perioodi teisest poolest veel võimsa tagasituleku, kui väravani jõudsid Patric Hornqvist, Chris Kunitz ja Kris Letang, kuid viigini ei jõutud.