Madridi Real kaotas linnarivaalile avalahingu

Madridi meeskondade duell.
Madridi meeskondade duell. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallis peeti täna kohtumisi Copa del Rey sarjas ja mullune võitja Madridi Real teenis kaotuse linnarivaalilt Madridi Atleticolt.

Ilma Cristiano Ronaldota alustanud Real jäi kaotusseisu 58. mänguminutil, kui Atletico poolt skooris Raul Garcia. Vastusena vahetas Reali peatreener Carlo Ancelotti kohe 63. minutil Ronaldo sisse, kuid väravani jõudis hoopis Atletico, kui 76. minutil sai jala valgeks Jose Gimenez. Rohkem väravaid kohtumises ei löödud ja 2:0 võidu teenis seega Atletico. Samade meeskondade vahel peetakse korduskohtumine 15. jaanuaril.