Eesti jalgpallimeistrivõistluste avamängus kohtuvad Levadia – Infonet Vaata tervet hooaja kalendrit!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Levadia.

FOTO: Liis Treimann

Eesti jalgpallimeistrivõistluste alguseni on jäänud 57 päeva. Premium liiga hooaja avamängus näeb reedel, 6. märtsil Sportland Arenal valitsevat meistrit FC Levadiat, kelle vastu astub läinud hooaja viies meeskond, FC Infonet.

Premium liiga hooajal toimub 180 mängu. Viimane voor peetakse 7. novembril.

Premium liiga kalender 2015

I voor

Reede, 6. märts

20:10 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet, Sportland Arena

Laupäev, 7. märts

14:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond, Sillamäe kunstmurustaadion

14:00 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka, Hiiu staadion

16:30 Narva JK Trans - Pärnu Linnameeskond, Narva Fama staadion

16:30 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik, Sportland Arena

II voor

Reede, 13. märts

20:10 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion või Sportland Arena

Laupäev, 14. märts

14:00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC, Paide linnastaadioni kunstmuruväljak

14:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev, Viljandi linnastaadioni kunstmuruväljak

14:00 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

16:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans, Sportland Arena

III voor

Reede, 20. märts

19:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Infonet, Narva Fama staadion

Laupäev, 21. märts

14:00 Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik, Hiiu staadion

14:00 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

14:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka, Sportland Arena

16:30 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev, Sportland Arena

IV voor

Reede 3. aprill

19:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond, Sportland Arena

Laupäev, 4. aprill

14:00 Viljand JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond, Viljandi linnastaadion või kunstmuru

14:00 Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion või Sportland Arena

16:30 JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC, Sillamäe linnastaadion või Sillamäe kunstmuru

19:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora, Narva Fama staadion

V voor

Reede, 10. aprill

19:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik, Sportland Arena

19:00 Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

Laupäev, 11. aprill

14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet, Paide linnastaadion või kunstmuru

16:30 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC, A. Le Coq Arena

19:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans, Tamme staadion

VI voor

Esmaspäev, 13. aprill

18:45 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia, Sillamäe staadion või Sillamäe kunstmuru

Teisipäev, 14. aprill

18:45 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond, Hiiu staadion

19:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond, Narva Fama staadion

19:00 Tallinna FC Infonet - Viljandi JK Tulevik, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

21:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora, Tamme staadion

VII voor

Reede 17. aprill

19:00 Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 18. aprill

14:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans, Viljandi linnastaadion

14:00 Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond, A. Le Coq Arena

16:30 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC, Kadrioru staaadion

18:45 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka, Paide linnastaadion

VIII voor

Reede 24. aprill

19:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik, Tartu Tamme staadion

Laupäev, 25. aprill

14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora, Paide linnastaadion

14:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

16:30 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev, Narva Fama staadion

IX voor

Neljapäev, 30. aprill

19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

Reede, 1. mai

19:00 Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka, Sillamäe staadion

Laupäev, 2. mai

16:30 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia, A. Le Coq Arena

19:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond, Viljandi linnastaadion

X voor

Reede, 8. mai

19:00 Narva JK Trans - Nõmme Kalju FC, Narva Kreenholmi staadion

19:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev, Tamme staadion

19:00 Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 9. mai

16:30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora, Kadrioru staadion

19:00 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik, Paide linnastaadion

XI voor

Reede, 15. mai

19:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans, Sillamäe staadion

19:00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka, Viljandi linnastaadion

Laupäev, 16. mai

14:00 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond, Kadrioru staadion

16:30 Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

19:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond, A. Le Coq Arena

XII voor

Reede, 22. mai

19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora, Pärnu Raeküla staadion

19:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik, Narva Kreenholmi staadion

19:00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond, Tamme staadion

Laupäev, 23. mai

16:30 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet, Sillamäe staadion

XIII voor

Esmaspäev, 25. mai

19:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans, Paide linnastaadion

Teisipäev, 26. mai

19:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Kadrioru staadion

19:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet, Viljandi linnastaadion

19:00 Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC, Pärnu Raeküla staadion

21:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka, A. Le Coq Arena

XIV voor

Esmaspäev, 1. juuni

19:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia, Viljandi linnastaadion

Teisipäev, 2. juuni

19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka, Narva Kreenholmi staadion

19:00 JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond, Sillamäe staadion

21:00 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

XV voor

Reede, 5. juuni

19:00 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans, A. Le Coq Arena

19:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Paide linnastaadion

19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet, Tamme staadion

Laupäev, 6. juuni

16:30 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik, Pärnu Raeküla staadion

XVI voor

Reede 26. juuni

19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia, Tamme staadion

19:00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

20:45 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC, Viljandi linnastaadion

Laupäev, 27. juuni

16:30 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora, Sillamäe staadion

20:45 Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond, Paide linnastaadion

XVII voor

Reede, 3. juuli

19:00 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond, Tartu Tamme staadion

Laupäev, 4. juuli

20:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia, Narva Kreenholmi staadion

Esmaspäev, 6. juuli

19:00 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik, Sillamäe staadion

19:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet, A. Le Coq Arena

XVIII voor

Reede, 10. juuli

19:00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 11. juuli

20:00 Pärnu Linnameeskond - Narva JK Trans, Pärnu Raeküla staadion

Esmaspäev, 13. juuli

19:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora, Viljandi linnastaadion

19:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev, Paide linnastaadion

19:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC, Tamme staadion

XIX voor

Reede, 17. juuli

19:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka, Narva Kreenholmi staadion

Laupäev, 18. juuli

20:00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Esmaspäev, 20. juuli

19:00 Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond, Sillamäe staadion

21:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond, A. Le Coq Arena

XX voor

Reede, 24. juuli

19:00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 25. juuli

20:00 Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond, Paide linnastaadion

Esmaspäev, 27. juuli

19:00 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev, Viljandi linnastaadion

19:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC, Tamme staadion

19:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia, A. Le Coq Arena

XXI voor

Reede, 31. juuli

19:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka, Sillamäe staadion (juhul kui Sillamäe mängib UEFA Euroopa liiga 3. eelringis toimub kohtumine esmaspäeval, 3. augustil kell 19:00)

19:00 Narva JK Trans - Nõmme Kalju FC, Narva Kreenholmi staadion (juhul kui Kalju mängib UEFA Euroopa liiga 3. eelringis toimub kohtumine esmaspäeval, 3. augustil kell 19:00)

19:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet, A. Le Coq Arena (juhul kui Flora mängib UEFA Euroopa liiga 3. eelringis toimub kohtumine esmaspäeval, 3. augustil kell 19:00)

Laupäev, 1. august

16:30 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik, Paide linnastaadion

19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Pärnu Raeküla staadion (juhul kui Levadia mängib UEFA Euroopa liiga 3. eelringis toimub kohtumine esmaspäeval, 3. augustil kell 19:00)

XXII voor

Reedel, 7. august

19:00 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev, Hiiu staadion või Kadrioru staadion (juhul kui Kalju või Sillamäe jõuab UEFA Euroopa liiga 3. eelringi mängitakse kohtumine esmaspäeval, 10. augustil kell 19:00)

19:00 Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 8. august

14:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik, Kadrioru staadion (juhul kui Levadia jõuab UEFA Euroopa liiga 3. eelringi mängitakse kohtumine esmaspäeval, 10. augustil kell 19:00)

16:30 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond, Tamme staadion

19:00 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans, A. Le Coq Arena (juhul kui Flora jõuab UEFA Euroopa liiga 3. eelringi mängitakse kohtumine esmaspäeval, 10. augustil kell 19:00)

XXIII voor

Reede, 14. august

19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora, Pärnu Raeküla staadion

19:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet, Viljandi linnastaadion

19:00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC, Paide linnastaadion

Laupäev, 15. august

16:30 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka, Kadrioru staadion

19:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev, Narva Kreenholmi staadion

XXIV voor

Esmaspäev, 17. august

21:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik, A. Le Coq Arena

Teisipäev, 18. august

19:00 Pärnu Linnameeskond - Narva JK Trans, Pärnu Raeküla staadion

19:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond, Sillamäe staadion

19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

21:00 Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

XXV voor

Reede, 21. august

19:00 Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 22. august

14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond, Narva Kreenholmi staadion

16:30 Viljandi JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond, Viljandi linnastaadion

19:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Kadrioru staadion

19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora, Tamme staadion

XXVI voor

Reede, 28. august

18:30 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka, Pärnu Raeküla staadion

18:30 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans, Viljandi linnastaadion

18:30 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Paide linnastaadion

Laupäev, 29. august

16:30 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC, A. Le Coq Arena

18:30 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet, Sillamäe staadion

XXVII voor

Esmaspäev, 31. august

18:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia, Narva Kreenholmi staadion

21:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik, Tamme staadion

Teisipäev, 1. september

18:30 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora, Sillamäe staadion

18:30 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet, Paide linnastaadion

18.30 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

XXVIII voor

Reede, 11. september

18:00 Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

18:00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka, Viljandi linnastaadion

Laupäev, 12. september

14:00 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans, Kadrioru staadion

16:30 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev, A. Le Coq Arena

19:00 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

XXIX voor

Esmaspäev, 14. september

19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

Teisipäev, 15. september

17:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond, Kadrioru staadion

19:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik, Narva Fama staadion

19:00 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond, Tamme staadion

21:00 Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

XXX voor

Reede, 18. september

19:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka, A. Le Coq Arena

Laupäev, 19. september

14:00 Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans, Paide linnastaadion

16:30 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia, Sillamäe staadion

19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

XXXI voor

Reede, 25. september

19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet, Tamme staadion

Laupäev, 26. september

14:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora, Viljandi linnastaadion

14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev, Paide linnastaadion

16:30 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC, Kadrioru staadion

19:00 Narva JK Trans - Pärnu Linnameeskond, Narva Fama staadion

XXXII voor

Reede, 2. oktoober

19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia, Tamme staadion

19:00 Tallinna FC Infonet - Viljandi JK Tulevik, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

Laupäev, 3. oktoober

14:00 Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond, A. Le Coq Arena

16:30 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans, Sillamäe staadion

19:00 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

XXXIII voor

Laupäev, 17. oktoober

14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC, Sillamäe staadion

14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka, Paide linnastaadion

14:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

16:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora, Narva Fama Staadion

Pühapäev, 18. oktoober

14:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia, Viljandi linnastaadion

XXXIV voor

Reede, 23. oktoober

19:00 Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

Laupäev, 24. oktoober

14:00 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond, Kadrioru staadion

14:00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev, Tamme staadion

14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond, Viljandi linnastaadion

16:30 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

XXXV voor

Reede 30. oktoober

19:00 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka, Hiiu staadion või Kadrioru staadion

19:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Infonet, Narva Fama staadion

Laupäev, 31. oktoober

14:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora, Kadrioru staadion

14:00 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond, Pärnu Mai tänava kunstmurustaadion

Pühapäev, 1. november

14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik, Sillamäe staadion

XXXVI voor

Laupäev, 7. november

14:00 Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev, Pärnu Mai. tn kunstmurustaadion

14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora, Paide linnastaadion

14:00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC, Viljandi linnastaadion

14:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet, Kadrioru staadion

14:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans, Tamme staadion

Tagasi üles