Madridi Real asus taas võitude teele

James Rodriguez (vasakul) ja Cristiano Ronaldo väravat tähistamas.
James Rodriguez (vasakul) ja Cristiano Ronaldo väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Viimati Hispaania liigas Valenciale alla jäänud ja seejärel karikasarjas ka Madridi Atleticole kaotanud Madridi Reali jalgpalliklubi naasis taas võitude teele, kui Hispaania liiga kohtumises alistati täna 3:0 Espanyol.

Real asus kohtumist juhtima 12. minutil, kui täpne oli James Rodriguez. 28. minutil suurendas võõrustajate eduseisu Gareth Bale.

53. minutil jäi Real vähemusse, kuna punase kaardi teenis Fabio Coentrao. 76. minutil sai Madridi klubi kirja aga veel ühe värava, kui tabamuseni jõudis Nacho.

Turniiritabelis hoiab Real 42 punktiga liidrikohta, teine on FC Barcelona 38ga ning kolmas Atletico samuti 38ga.