Tartu Rock alustas eurosarja vahegruppi kaotusega

Peep Pahv
, sporditoimetuse juhataja
Tartu Rock (valges) Eurochallenge'i sarja vahegrupi avamäng.
Tartu Rock (valges) Eurochallenge'i sarja vahegrupi avamäng. Foto: Margus Ansu

Tartu Rocki korvpallimeeskond alustas Eurochallenge’i vahegruppi kaotusega, kui koduväljakul jäädi 62:71 alla sakslaste Frankfurti Skylinersile.

Rocki edukamad olid täna Janar Talts ja Joosep Toome 17 punktiga. Talts viskas kõik oma punktid seejuures esimesel poolajal. Tanel Sokk lisas veel 10 silma.

Külalistele tõid Johannes Voigtmann 17 ja Justin Cobbs 15 silma.

Rock peab järgmise euromängu 20. jaanuaril, kui võõrsil kohtutakse venelaste Avtodoriga.

3:0

Taltsi kolmene avab skoori. Kas hea enne?

8:2

Taltsilt ka teine kolmene

13:2

Kolm ja pool minutit mängitud. Rockilt hea algus - pall liigub ladusalt ja visked on tabanud. Vastased püüavad mängida peamiselt korvi alla, et kasutada ära oma eesliini võimsust, kuid väljaarvatud üks rünnak, pole see neil õnnestunud.

20:6

Taltsi kolmas kolmene - Rocki pidu jätkub!

25:10

Rocki hoog on pisut raugemas, kuid häda pole veel midagi

25:16

Vahetusest sekkunud Peciukevicius ja Eichfuss pole kuigi hästi mängu sulandunud ja Rocki rünnakurütm on kadumas. Kullamäe võttis aja maha.

28:16

Esimene veerandaeg on lõppenud

28:16

Rocki esialgne edu tugineb tabavatele kolmestele. Vastane pole aga siiani suutnud oma võimsust korvi all kasutada. Seni suurim punktitooja on Talts 13 silmaga.

28:16

Algas teine veerandaeg

28:23

Tesie veerabndaja alguses on Rockil rünnakutel raskusi. Kullamäe kasutab ära oma teise mõtlemisaja. Veerandaja lõpuni on aga 8.28.

36:34

Põhikoosseisu tormilise alguse järel ei suutnud Rocki vahetusmehed samas rütmis jätkata ning tartlaste rünnak muutus väga kinniseks. Vastased olid aga varmad oma võimalusi kasutama ja just kiirete vasturünnakute abil suutsid nad mängu tagasi tulla. Rocki häda seisneb selles, et skoori on teinud vaid neli meest. Talts on toonud 17, Sokk 8, Toome 6 ja Peciukevicius 5 punkti.