Postimehe otsepilt: Viljandi kaotas Balti liigas Klaipeda meeskonnale

Käsipalli Balti liigas pidasid täna kohtumise Viljandi HC ning Klaipeda Dragunas, seisuga 34:27 teenis võidu Klaipeda meeskonda.

Enne mängu:

Balti liiga läks talvepausile just Dragunase juhtimisel, kes seni võitnud kõik neli peetud mängu. Läti meistril Dobele Tenaxil on tabelis 6, Viljandil 5, Granitasel 4 ja Riia Celtnieks/LSPA-l 3 punkti. Minski HC Vitjaz on seni punktita ning ainsa meeskonnana sel nädalavahetusel vaba.

Viljandi käsipallurid saavad rahvusvahelistele mängudele vastu minna hea emotsiooni pealt, sest kolmapäeva õhtul alistati koduses liigamängus Põlva Serviti 26:25 (Karl Toom 7 väravat). «Kindlasti on meeskonnal tuju hea ja lähme nendele kahele mängule vastu plaaniga kodus maksimaalsed punktid võtta, sest meie eesmärk on finaalnelikusse pääseda,» kinnitas Viljandi HC peatreener Marko Koks.

«Vastastest ma kahjuks suurt midagi ei tea, ainult mõningaid Klaipeda nooremaid mängijaid, kes hiljuti noortekoondisega Islandil olid. Aga räägin kindlasti ka Kristo Järvega, kes Dragunase vastu veel mullu Balti Liigas pallis,» lisas Koks. «Tähtsam on siiski keskenduda oma meeskonna tegemistele, kus jätab suure augu Karl Roosna puudumine. Noore koondislase käsi on kipsis ja ta on ilmselt eemal nädalaid.»

Tagasi üles