Eesti U21 koondis alustas kaotusega Soomele

Eesti U21 koondis.
Eesti U21 koondis. Foto: EJL

Eesti U-21 koondis osaleb Venemaal Sankt-Peterburgis 12 koondise osavõtul toimuval XXIII Kubok Sodružestva turniiril. Tänases avakohtumises saadi kirja kaotus Soomelt.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud, 51. minutil oli resultatiivne Rauno Sappinen ja Eesti asus 1:0 juhtima, kuid kohe tuli ka viik ja üleminutitel lõid soomlased ka võiduvärava, vahendas Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Osalejad on jagatud kolme alagruppi. Eesti on A-alagrupis Soome, Valgevene ja Türkmenistaniga. Kaheksa parema hulka pääsevad gruppide kaks edukamat ning lisaks kaks paremat kolmanda koha saanud meeskonda.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 1994 või nooremad.