Eesti U21 koondis alistas Leedu ja sai Venemaal 11. koha

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Erik Prozes

Eesti U-21 jalgpallikoondis pidas Sankt-Peterburgis 12 koondise osavõtul toimunud XXIII Kubok Sodružestva turniiril oma viimase mängu. 11.-12. koha mängus oldi vastamisi Leedu eakaaslastega.

Poolaja võitis Leedu 1:0, kuid 55. minutil viigistas mänguseisu Eesti kapten Rauno Sappinen. 78. minutil viis Maksim Gussev kohalike pealtvaatajate rõõmuhõisete saatel Eesti 2:1 juhtima, vahendas Eesti jalgpalli liidu koduleht.

Justkui koduväljakul mänginud Eesti võitiski kohtumise 2:1 ja tuli seega turniiril 11. kohale.