Postimees näitab sel hooajal 72 Premium liiga kohtumist
Vaata mängude nimekirja!

Postimehe vastutav väljaanda Mart Luik (vasakul) ja EJLi president Aivar Pohlak lepingut allkirjastamas.

FOTO: Tairo Lutter

Eesti Jalgpalli Liit ja Postimees sõlmisid kolmeaastase lepingu, mille tulemusel näitab Postimees.ee portaal järgneva kolme aasta jooksul 216 Premium liiga kohtumist.

Postimees.ee teeb otseülekande kahest voorukohtumisest, mis tähendab, et huvilisteni jõuab hooaja jooksul 72 kõrgliiga kohtumist. Läinud hooajal sai Postimehe vahendusel kaasa elada 36 Eesti jalgpallimeistrivõistluste heitlusele.

«Koostöö Postimehe kui traditsioonidega ja üle-Eestilise haardega väljaandega on meie jaoks oluline märk, eriti oluline on just pikaajaline ühine töö liiga arendamisel, mille oleme ette võtnud. Usun, et järgnevate aastate märksõna on kvaliteet – Premium liiga puhul tähendab see huviliste kasvu nii staadionitel kui ka virtuaalruumis, samuti heal tasemel otseülekandeid Postimehe portaalis,» märkis jalgpalliliidu president Aivar Pohlak.

«Meil on hea meel jätkata pikaajalist koostööd Eesti Jalgpalli Liiduga kaks korda suuremas mahus kui seni. Leiame, et Premium liiga otseülekannete näitamine rikastab Postimehe keskkonda, tänu millele suudame pakkuda oma lugejatele mitmekesisemat sisu. Nüüdsest alates on Premium liiga ülekanded kõige kättesaadavamad Postimehe vahendusel kui jalgpallisõbrad just staadionile ei lähe,» kommenteeris Postimehe vastutav väljaandja Mart Luik.

Postimees.ee otsülekanded Premium liigast 2015*:

7. märts kell 14:00 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka, Hiiu kunstmuru

7. märts kell 16:30 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik, Sportland Arena

14. märts kell 14:00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC, Paide kunstmuruväljak

14. märts kell 16:30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans, Sportland Arena

20. märts kell 19:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Infonet, Narva Fama staadion

21. märts kell 14:00 Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik, Hiiu kunstmuru

3. aprill kell 19:00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond, Sportland Arena

4. aprill kell 19:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora, Narva Fama staadion

10. aprill kell 19:00 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik, Sportland Arena

11. aprill kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans, Tartu Tamme staadion

13. aprill kell 18:45 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia, Sillamäe Kalevi staadion

14. aprill kell 18:45 Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond, Hiiu kunstmuru

17. aprill kell 19:00 Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev, Sportland Arena

18. aprill kell 18:45 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka, Paide linnastaadion

24. aprill kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik, Tartu Tamme staadion

25. aprill kell 19:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev, Narva Fama staadion

30. aprill kell 19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet, Pärnu Mai tn kunstmuru

1. mai kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans, Hiiu kunstmuru

8. mai kell 19:00 Narva JK Trans - Nõmme Kalju FC, Narva Kreenholmi staadion

9. mai kell 19:00 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik, Paide linnastaadion

15. mai kell 19:00 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans, Sillamäe Kalevi staadion

16. mai kell 19:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond, A. Le Coq Arena

22. mai kell 19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora, Pärnu Raeküla staadion

23. mai kell 19:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet, Sillamäe Kalevi staadion

25. mai kell 19:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans, Paide linnastaadion

26. mai kell 19:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Kadrioru staadion

1. juuni kell 19:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia, Viljandi linnastaadion

2. juuni kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora, Hiiu kunstmuru

5. juuni kell 19:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Paide linnastaadion

6. juuni kell 19:00 Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik, Pärnu Raeküla staadion

26. juuni kell 20:45 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC, Viljandi linnastaadion

27. juuni kell 20:45 Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond, Paide linnastaadion

3. juuli kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond, Tartu Tamme staadion

6. juuli kell 19:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet, A. Le Coq Arena

10. juuli kell 19:00 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

13. juuli kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC, Tartu Tamme staadion

17. juuli kell 19:00 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka, Narva Kreenholmi staadion

20. juuli kell 21:00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond, A. Le Coq Arena

24. juuli kell 19:00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

27. juuli kell 19:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia, A. Le Coq Arena

31. juuli kell 19:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet, A. Le Coq Arena

1. august kell 19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Pärnu Raeküla staadion

7. august kell 19:00 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev, Hiiu kunstmuru

8. august kell 19:00 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans, A. Le Coq Arena

14. august kell 19:00 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora, Pärnu Raeküla staadion

15. august kell 19:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev, Narva Kreenholmi staadion

17. august kell 19:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik, A. Le Coq Arena

18. august kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia, Hiiu kunstmuru

21. august kell 19:00 Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

22. august kell 19:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Kadrioru staadion

28. august kell 18:30 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia, Paide linnastaadion

29. august kell 18:30 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet, Sillamäe Kalevi staadion

31. august kell 18:30 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia, Narva Kreenholmi staadion

1. september kell 18:30 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora, Sillamäe Kalevi staadion

11. september kell 18:00 Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC, Pärnu Mai tn kunstmuru

12. september kell 19:00 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond, Lasnamäe Kergejõustikuhalli staadion

14. september kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond, Tartu Tamme staadion

15. september kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora, Hiiu kunstmuru

18. september kell 19:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka, A. Le Coq Arena

19. september kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet, Hiiu kunstmuru

25. september kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet, Tartu Tamme staadion

26. september kell 14:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev, Paide linnastaadion

2. oktoober kell 19:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia, Tartu Tamme staadion

3. oktoober kell 14:00 Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond, A. Le Coq Arena

17. oktoober kell 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC, Sillamäe Kalevi staadion

18. oktoober kell 14:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia, Viljandi linnastaadion

23. oktoober kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans, Hiiu kunstmuru

24. oktoober kell 14:00 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond, Kadrioru staadion

30. oktoober kell 19:00 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka, Hiiu kunstmuru

1. november kell 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik, Sillamäe Kalevi staadion

*nimekirja lisanduvad kaks XXXVI vooru kohtumist

Tagasi üles