Arsenal teenis kodus suure võidu

Theo Walcott (paremal) värava üle rõõmustamas.
Theo Walcott (paremal) värava üle rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai täna suure 5:0 võidu Arsenali meeskond, kes alistas Aston Villa.

Arsenal sai kodus kohtumist juhtima juba kaheksandal mänguminutil, kui täpne oli Oliver Giroud. Seisuga 1:0 lõppenud avapoolaja järel said teisel poolajal mitmed Arsenali mehed jala valgeks: Mesut Özil sahistas Aston Villa väravavõrku 56. minutil, Theo Walcott 63. minutil, Santiago Cazorla realiseeris 75. minutil penalti ja Hector Bellerin tõi lisaminutitel veel tabloole seisu 5:0.

Arsenalil on liigatabelis kirjas 42 punkti, sellega ollakse hetkel viiendal kohal. Liigat juhib 53 punktiga Chelsea, Manchester Cityl on teisena 48 punkti, Manchester United on 43 silmaga kolmandal kohal.