Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi koduklubi Moskva Torpedo sõprusmäng lõppes väikese skandaaliga - vastased lahkusid platsilt 83. minutil.

Torpedo alistas Poola esiliigaklubi Swinoujscie Flota 3:0. Zenjov kuulus põhikoosseisu ja tegi kaasa 75 minutit. Kui Eesti mees välja vahetati, juhtis Torpedo tänu Reziuan Mirzovi ja Dalibor Stevanovici väravatele 2:0, kirjutab Soccernet.ee.

Kirill Kombarov suurendas 78. minutil penaltist Venemaa kõrgliigaklubi eduseisu veelgi. Kaks minutit hiljem tegi ta aga jõhkra vea ja sai kohtunikult punase kaardi. Vastaste peatreener ei olnud sellegipoolest vilemehe partiiga rahul ja kutsus varsti oma mängijad enneaegselt väljakult ära.

Mängu lõpp videos alates 5.18. Zenjov kannab Torpedos särki numbriga 19.