Klavanilt värav, Augsburgile esimene viik

Ragnar Klavan (vasakul) heitlemas Dortmundi Borussia ründaja Ciro Immobilega.
Ragnar Klavan (vasakul) heitlemas Dortmundi Borussia ründaja Ciro Immobilega. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel viigistas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg täna koduväljakul 2:2 Frankfurti Eintrachtiga.

Augsburg asus kohtumist 7. minutil juhtima, kui oma hooaja avavärava sai kirja Klavan. 37. minutil suurendas Raul Bobadilla võõrustajate eduseisu. Esimese poolaja teisel üleminutil suutis Stefan Aigner ühe värava tagasi lüüa ning 70. minutil tõi Alexander Meieri tabamus tabloole viigi.

Kohtumise 28. minutil saatis Klavan ka teist korda palli Frankfurti võrku, kuid suluseisu märgiks tõusis kohtuniku lipp.

Augsburgile oli see tänavu 11 võidu ja kaheksa kaotuse kõrvale Bundesligas esimeseks viigiks. Turniiritabelis on augsburg nüüd 34 punktiga neljas.

Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 49 punkti, 2. Wolfsburg 41, 3. Schalke 34, 4. Augsburg 34, 5. Mönchengladbachi Borussia 33, 6. Leverkuseni Bayer 32, 7. Hoffenheim 26, 8. Bremeni Werder 26, 9. Frankfurti Eintracht 25, 10. Hannover 25, 11. Köln 24, 12. Hamburger SV 23, 13. Mainz 22, 14. Berliini Hertha 21, 15. Paderborn 20, 16. Dortmundi Borussia 19, 17. Freiburg 18, 18. Stuttgart 18.

Augsburg - Frankfurt 2:2

Väravad: 7. Klavan, 37. Bobadilla - 45.+2. Aigner, 70. Meier

Hoiatused: 23. Callsen-Bracker, 57. Kohr, 87. Højbjerg - 15. Seferovic, 34. Zambrano, 74. Chandler

Augsburgi algkoosseis: Manninger, Verhaegh (18. Callsen-Bracker), Klavan, Feulner, Werner (75. Caiuby), Baier, Højbjerg, Kohr, Bobadilla (83. Durdic), Halil Altintop, Dong-Won Ji.

Frankfurti algkoosseis: Trapp, Russ, Zambrano (90.+2. Madlung), Oczipka, Chandler, Anderson Bamba (59. Lucas Piazon), Meier, Hasebe, Inui (46. Kittel), Aigner, Seferovic.

Augsburgi ja Frankfurti kohtumine on Bundesliga 20. vooru viimane matš. Kui kõik ülejäänud tiimid on oma selle vooru matši pidanud, siis hoiab augsburg 33 silmaga viiendat kohta. Võidu korral tõuseksid nad tabelis aga Müncheni Bayerni ja Wolfsburi järel kolmandaks. Frankfurt on 24 punktiga üheksas.