Viking ja Karol Mets pöörasid kaotusseisu suureks võiduks

Karol Mets
Karol Mets Foto: Erik Prozes / Postimees

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa koduklubi Stavangeri Viking sai hooajaeelsel sõprusturniiril huvitava võidu, kui Taani klubi Aarhusi Gymnastikforeningi vastu pöörati 0:2 kaotusseis 5:2 võiduks, kirjutab Soccernet.ee.

Esimese pooltunniga kaheväravalisse kaotusseisu jäänud Vikingi jaoks oli teine poolaeg totaalne muutumine - kuigi vahetusi ei tehtud palju, näidati teisel kolmveerandtunnil hoopis teist minekut ning löödi vastastele viis vastuseta väravat. Eesti koondislane Mets oli just üks neist, kes sekkus vahetusest ja tegi kaasa teise poolaja, seega sai eestlane kaitses kirja nullimängu.

La Manga hooajaeelne karikaturniir jätkub Metsa klubi jaoks pühapäeval, kui kohtutakse Valerengaga.