Vana sõbraga vastamisi minev Kullamäe: me ei olnud mänguks hästi valmis

Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe.

FOTO: Kristjan Teedema

Korvpalli Balti liiga kaheksandikfinaali kordusmängus Prienaist 73:67 jagu saanud ning kokkuvõttes kindlalt kaheksa parema hulka jõudnud Tartu Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul mängis suur eduseis oma rolli.

«Me ei olnud täna mänguks hästi valmis. Paanikat küll ei tekkinud, aga mängu algust mõjutas kindlasti suur võit kodus. Õnneks saime aga mängu tagasi ja rahul võib olla kaitses tegutsemisega. Rünnaku pool ei olnud meil täna kõige säravam. Rõõmu teeb kindlasti see, et noored sekkusid mängu hästi ja julgelt. Otsustavatel hetkedel, viis minutit enne lõppu kui edasipääs oli selge, siis andsin mänguaega ja nad olid väga tublid ning võitsime ka kordusmängu,» sõnas Kullamäe.

Rock kohtub nüüd kaheksa parema meeskonna seas Liepaja Triobetiga, kes oli oma seerias kahes kohtumises kindlalt parem Jekabpilsist. Kullamäe sõnas, et tuleb kindlasti raske seeria. «Olen Liepaja tegemisi nende peatreeneri Uvis Helmanise pärast jälginud ja nad teevad päris head hooaega nii Lätis kui ka Balti liigas. Uvis on nad hästi mängima saanud ja kui tahame edasi saada, siis peame mängima oma parimat mängu. Tuleb korralik lahing,» lubas peatreener.

Tartlaste võimalik poolfinaalivastane tuleb paarist Ventspils-Pyrintö.

Tagasi üles