Kullamäe Rocki kaotuse järel: klassivahe tuli täna selgelt välja

Gert Kullamäe.

FOTO: Margus Ansu

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond pidas täna Eurochallenge sarjas vahegrupimängu, kus kaotati kodusaalis Saratovi Avtodorile 68:91. Tartu meeskonna jaoks tähendas kaotus seda, et play-offi pääsu enam püüda pole võimalik.

«Täna suruti meid ära, klassivahe tuli selgelt välja,» nentis kaotuse järel Tartu meeskonna peatreener Gert Kullamäe. «Me ei suutnud neid individuaalselt peatada ja meid pandi paika,» lisas Kullamäe.

Eelkõige oli Rocki suureks murelapseks lauavõitlus, mis kaotati kodus koguni 22:52. Kullamäe tunnistas, et sellist allajäämist ta ei mäleta. «See oli masendav allajäämine. Ma ei mäletagi, et oleksime kellelegi nii meeletu vahega kaotanud. Just need lahtised pallid, mis nad kõik endale said. Teisel veerandajal said nad palju lihtsaid korve sellest,» pidi Kullamäe tunnistama. Lisaks kiitis Rocki peatreener vastaste eest suurepärase partii teinud Courtney Fortsonit, kelle arvele jäi 30 punkti, 12 lauapalli ja 13 korvisöötu.

Rocki resultatiivseimana viskasid Tanel Kurbas ja Joosep Toome 12 punkti. Rockil on nüüd kirjas üks võit ja neli kaotust, viimane vahegrupimäng peetakse järgmisel teisipäeval taas Tartus, siis on vastaseks Den Boschi meeskond.

Tagasi üles