Meistritega lepingu sõlminud Taavi Rähn: ma ei näe Florast Levadiasse minekus midagi erakordset

Taavi Rähn (esiplaanil) Levadia trennis.

FOTO: Liis Treimann

Endine Eesti koondise keskkaitsja Taavi Rähn sõlmis FC Levadiaga üheaastase lepingu kuni 2015. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

Eelmisel hooajal kuulus Rähn Tallinna FC Flora ridadesse. 33-aastane ja 193 cm pikkune Pärnust pärit keskkaitsja on varem mänginud Ukrainas, Leedus, Aserbaidžaanis, Venemaal ja Hiinas.

«Tore on kuuluda meistrite ridadesse. Maailma jalgpallis liiguvad mängijad pidevalt erinevate klubide vahel ja seega ei näe ma FC Florast FC Levadiasse tulekus midagi erakordset. FC Levadia meeskonnas ootasid mind tuttavad treenerid ja mitmed tuttavad mängijad, mängijad võtsid mind kiiresti omaks, mingit võõristust pole,» ütles Rähn FC Levadia pressiteenistusele.

Rähni sõnul on tal 2015. aastal kaks põhilist eesmärki. «FC Levadia on klubi, kes ütleb alati selgelt välja oma eesmärgi kulla peale mängida. Tahan meeskonda püstitatud eesmärkide saavtamisel aidata ning võitlen oma koha eest põhikoosseisus. Loodan, et head mängud FC Levadia eest aitavad mul ka Eesti koondisesse tagasi jõuda. Seal vaadatakse küll mängijate keskmist vanust, aga kui mind vajatakse ja kutsutakse, siis olen alati valmis aitama,» ütles Rähn.

Tagasi üles