Tuuli Tomingas sai MMil jälitussõidus 30. koha

Naisjuunioride 10 km jälitussõit Otepää EMil. Tuuli Tomingas.
Naisjuunioride 10 km jälitussõit Otepää EMil. Tuuli Tomingas. Foto: Tairo Lutter

Laskesuusatamise juunioride MMil Raubitšis oli tänases naisjuunioride 10 km jälitussõidus eestlannadest 30. kohaga parim Tuuli Tomingas, kirjutab Biathlon.ee.

43. kohalt alustanud Tomingas tegi oma ainsad kaks möödalasku viimases püstitiirus. Võitjale kaotas ta 4.36,4-ga. Neli trahviringi sõitma pidanud Meril Beilmann jäi koondisekaaslasest maha 1,3 sekundiga ja sai 32. koha. Kelly Vainlo käis üheksal trahviringil ja oli 56. (+11.25,0).

Võitjaks tõusis neljandana startinud Marie Heinrich (Saksamaa), kes tabas kõik märgid ja jõudis finišisse ajaga 27.58,3. Taas hõbeda teeninud Galina Višnevskaja (Kasahstan) sõitis kaks trahviringi ja kaotas võitjale 15,4 sekundiga. Kolmandaks tuli puhtalt lasknud Julia Žuravok (Ukraina), kes jäi võitjast maha 20,7 sekundiga.