Kullamäe eurohooaja viimase mängu järel: saime tänaste ülesannetega hakkama

Gert Kullamäe.

FOTO: Kristjan Teedemaa

Vabariigi sünnipäeval võõrustas Tartu Ülikool/Rock hooaja viimases EuroChallenge mängus hollandlaste SPM Shoetersit ja kodusaalis võeti 71:64 võit. Rocki peatreener Gert Kullamäe sõnas kohtumise järel, et tema tänaseks taktikaks oli proovida erinevaid kooslusi.

«Tänasele mängule seadsime mõned ülesanded: tahtsin platsil proovida korraga mängitada mõlemat mängujuhti ja proovisin ka (Joosep) Toomet ja (Karolis) Petrukonist koos platsile panna,» rääkis Kullamäe.

«Samuti oli plaan anda noorematele palju minuteid ja Saimon Sutt sai selle ülesandega väga hästi hakkama. Ja loomulikult tahtsime mängu võita ja nii teha tänane pidupäev spordisaalist väljaminejatele veel rõõmsamaks. Saime nende ülesannetega hakkama ja keskendume nüüd täismahus neljapäevale (Rock kohtub Balti liigas, sest seal tuleb raske seeria,» lisas Kullamäe.

Üleplatsimees Janar Talts viskas 21 punkti ja võttis kaheksa lauapalli. Joosep Toome ja Tanel Kurbas tõid võrdselt 10 punkti, Toomele ka kuus lauapalli. Hea esituse tegi ka Sutt, kogudes 28 minutiga üheksa punkti ja kuus lauapalli. SPM Shoetersi parim oli Ralf De Pagter 10 punktiga.

TÜ/Rockile oli see teiseks vahegrupi võiduks nelja kaotuse kõrval. See annab vahegrupis kolmanda koha Saratovi Avtodori ja alagrupi võitnud Fraport Skylinersi järel.

Tagasi üles