Zenjovi koduklubi alistas lähirivaali

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: EJL

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi koduklubi Moskva Torpedo alistas eile Türgis peetud sõpruskohtumises FK Urali, kes Venemaa kõrgliigas täpselt nende selja taga asub.

Täpselt nagu eelmises mängus Norrakate vastu, sai nüüd taas jala valgeks kaitsja Vladimir Rõkov, kes Torpedo 50. minutil juhtima viis. Ural viigistas 15 minutit hiljem seisu, ent lõppsõna jäi öelda Reziuan Mirzovile, kes sarnaselt Rõkovile ka eelmises kohtumises võrku sahistas. Urali vastu tõi võidu Mirzovi 87. minuti tabamus, vahendas Soccernet.ee.

Sergei Zenjov alustas Torpedo põhikoosseisus ja vahetati puhkama 63. minutil 1:0 eduseisus olles.