Liverpool alistas põnevusmängus Manchester City

Liverpooli mängijad Philippe Coutinho (paremal) võiduväravat tähistamas.
Liverpooli mängijad Philippe Coutinho (paremal) võiduväravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Tulevaks hooajaks taas endale Meistrite liiga kohta ihkav Liverpool sai täna magusa võidu, kui Premier League kohtumises alistati 2:1 Manchester City.

Liverpool asus koduväljakul kohtumist juhtima 11. minutil, kui värava sai kirja Jordan Henderson. 25. minutil viigistas matši seisu Edin Džeko. Liverpoolile tõi lõpuks võidu Philippe Coutinho 75. minuti tabamus.

Liverpool tõusis turniiritabelis nüüd 48 punktiga viiendaks. City on 55 silmaga teine. Esikohal on ühe kohtumise vähem pidanud Londoni Chelsea 60 punktiga. Kolmas on Manchester United 50ga ja neljas ühe matši vähem pidanud Londoni Arsenal 48ga.