/nginx/o/2015/03/08/3849813t1hbd60.jpg)
Inglismaa jalgpalli karikavõistluste nädalavahetusel jätkati veerandfinaalidega, Liverpool esimeses mängus Blackburnist jagu ei saanud.
Inglismaa jalgpalli karikavõistluste nädalavahetusel jätkati veerandfinaalidega, Liverpool esimeses mängus Blackburnist jagu ei saanud.
Loos oli Liverpoolile väga soodne, kui suudeti vältida teisi kõrgliigameeskondi ja fortuuna saatis meeskonna koduplatsil vastamisi Blackburniga, vahendas Soccernet.ee.
Paraku mängule tulnud fännidele midagi ilusat 90 minuti vältel pakkuda ei suudetud ja küllaltki mannetu esitusega viidi end seisu, kus tuleb edasipääsuks sõita pooleteise nädala pärast Blackburni. Kohtumise kõige tähtsam sündmus sündis juba kolmandal minutil, kui väga valusalt kukkus Martin Skrtel, kes pärast kaheksaminutilist putitamist kanderaamil minema viidi.
Homme toimub viimane ja ilmselt kõige oodatum veerandfinaal, kui Old Traffordil lähevad vastamisi Manchester United ja Arsenal.