Valga alistas lätlaste ülivõimsa mängu toel suurelt TLÜ/Kalevi

Rainis Strupovics (viskel).

FOTO: Rein Säinas

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Valga / Maks & Moorits kodusaalis kindlalt 88:61 TLÜ/Kalevi. Võidu peaarhitektid olid tavapäraselt Valga kaks lätlasest leegionäri.

Reinis Strupovicsi arvele jäi 34 punkti, Jurijs Aleksejevs toetas teda 21 punkti ja 18 lauapalliga. Maris Laksa ja Kristjan Evart lisasid kumbki 8 punkti. Kalevile tõi Thomas Droney 15 punkti ja võttis 9 lauapalli, Jevgeni Beloussov lisas 11 ja Reimo Tamm 10 punkti.

Pärnu oli kodusaalis samuti oodatult kindlalt üle Audentes/Noortekoondisest, alistades noored mängumehed 116:75. Rannar Raap tõi Pärnule 27 punkti, andis 9 korvisöötu ja võttis viis lauapalli, Robert Valge ja Norman Käbin lisasid kumbki 15 punkti. Käbin andis lisaks ka 10 korvisöötu. Noortekoondise resultatiivseim oli 22 punktiga Siim-Markus Post.

Valga on liigatabelis 12 võidu ja 12 kaotusega viiendal kohal, Pärnu 12 võidu ja 15 kaotusega nende järel kuues. TLÜ/Kalevil on eelviimasena kirjas 6 võitu ja 20 kaotust, Audentes/Noortekoondis, kelle tulemused lähevad tabelisse kahekordselt, on saanud kirja ühe topeltvõidu ja 14 topeltkaotust.

Tagasi üles