Šotimaa liigakarikafinaalis pidi Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri tööandja Dundee United tunnistama kohaliku jalgpalli viimaste aastate valitseja Glasgow Celticu 2:0 paremust.

Celtic asus juhtima 28. minutil, kui värava lõi Kris Commons. Veel raskemaks läks Unitedi seis 56. minutil, kui meeskonna kapten Sean Dillon sai punase kaardi. 59. minutil sekkus mängu ka Anier, kuid 79. minutil lõi James Forrest teise värava ja sellega oli kohtumise saatus ka otsustatud.

Neli minutit enne kohtumise lõppu oli Forrestil hea võimalus teha penaltipunktilt seisuks ka 3:0, kuid Dundee Unitedi poolakast väravavaht Radoslaw Cierzniak suutis tema löögi tõrjuda.