Lindpere söödud päästsid New York Red Bullsile viigi

Joel Lindpere
Joel Lindpere Foto: SCANPIX

Joel Lindpere tegi mõlema oma koduklubi värava eeltöö, kui New York Red Bulls viigistas USA jalgpallimeistrivõistlustel võõrsil FC Dallasega.

Dallas läks kohtumist 24. minutil Milton Rodrigueze tabamusest juhtima, kuid viis minutit hiljem jäi Dallas vähemusse, kuna Brek Shea teenis punase kaardi, vahendab ERR Sport.

Avapoolaja üleminutitel andis Lindpere äärelt söödu ja Dallase kaitsjate vahelt lõi Mehdi Ballouchy viigivärava. Eric Alexander viis Dallase 68. minutil taas ette, kuid Jair Benitezi omavärav kaheksa minutit enne kohtumise lõppu tegi lõppseisuks 2:2. Omaväravale eelnenud tsenderduse autoriks oli taas Lindpere.