Jalgpalli meistriliiga märtsi parimad on Norbert Hurt ja Ken Kallaste

Norbert Hurt.

FOTO: Eesti Jalgpalli Liit

Jalgpalli Eesti meistriliiga märtsikuu parimad olid FC Flora juhendaja Norbert Hurt ning Nõmme Kalju FC kaitsja Ken Kallaste.

Hurt ja Flora võitsid esimesel kuul kõik kolm mängu ning hoidsid ainsana Premium liigas puhta puuri. A-koondises vasakkaitsja rolli täitev Kallaste on Kalju kaitseliinis sel hooajal võtnud koha sisse keskel, näidanud head mängu ning löönud juba kaks väravat.

Esiliigas valiti kuu parimaks treeneriks Argo Arbeiter, kelle juhendamisel on FC Levadia II liiga liider seitsme punktiga. Parim mängija tuleb Rakvere JK Tarvast – Joonas Ljaš lõi märtsis kolmes mängus kokku kaks väravat.

Esiliiga B tasandil on hooaega teravalt alustanud FC Elva, kel kirjas üheksa punkti väravate vahega 11:2. Kuu parim treener on seega Kaido Koppel ja parim mängija tema hoolealune Jürgen Kuresoo, kes on suutnud kolme mänguga juba viiel korral võrku sahistada.

Premium liiga kuu parimatele on auhinnad välja pannud A. Le Coq ja Postimees. Esiliiga ja Esiliiga B kuu parimaid premeerib samuti Postimees.

Tagasi üles