Zenjov andis magusa võidusöödu

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: EJL

Vahetusest sekkunud Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov aitas koduklubi Moskva Torpedo Venemaa kõrgliigas 3:1 võiduni lähirivaali Tula Arsenali üle.

Kuna Tula meeskond alustas kohtumist Torpedost vaid punkti kaugusel, paiknedes samas väljalangemistsoonis, ei saanud Torpedo libastumist lubada ja avapoolaja lõpus asuti kohtumist ka 1:0 juhtima, vahendab Soccernet.ee.

Teist poolaega alustas kodumeeskond aga teravamalt ja peagi seisis tablool juba viik. Tunni peal sekkus vahetusest Sergei Zenjov ja kohe hakkas juhtuma: kulus vaid minut ja eestlase söödu realiseeris võiduväravaks Kirill Kombarov. Lõppskoori vormistas Torpedo kümme minutit hiljem.