Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehti täna algust play-off’idega, kui veerandfinaali avamängus alistas BC Kalev/Cramo 90:62 TTÜ.

Võitjate poolel oli täna suurepärases hoos kuus kaugviset tabanud Martin Dorbek, kes kogus 20 punkti, jagas kaaslastele 10 resultatiivset söötu ja võttis 9 lauapalli. Keith Benson lisas 16 ja Mindaugas Kupsas 12 silma.

Kaotajatele tõid Kiur Akenpärg, Kristjan Makke ja Andrew Arnold 15 punkti. Selle seeria järgmine kohtumine on kavas 18. aprillil, kui mängitakse TTÜ spordihallis.

Mängu käik:

-

TTÜ algviisik: Akenpärg, Puidet, Makke, Raadik, Kaja

-

Kalev/Cramo algviisik: Dorbek, Škele, Singler, Kitsing, Benson

-

3 minutit mängitud: TTÜ asub küll juhtima, kuid seejärel vastavad kiirelt Singler, Škele ja Benson. Kalev/Cramo juhib 7:2

-

5 ja pool minutit mängitud: Benson surub palli korvi ja Kalev/Cramo juhib 15:7

-

1.47 esimese veerandaja lõpuni: Dorbeku tabava kaugviske järel on Kalev/Cramo eduseis 24:11

Kalev/Cramo võidab 90:62!

Kalev/Cramo lõpetas põhihooaja teisena ning TTÜ seitsmendana. Kohtumine algab kell 19.00. Postimees.ee toob kohtumise käigu lugejateni.

Kalev/Cramo ja TTÜ vahelise veerandfinaali võitja läheb poolfinaalis vastamisi Tyco Rapla ja Valga/Maks&Mooritsa vahelise duelli edukamaga.

Ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad Tartu Rock – Tallinna Kalev ning Rakvere Tarvas – KK Pärnu.