Sander Post lõi Kohtla-Järve Lootuse võrku kuus palli!

Oliver Lomp
, «Postimees»
Sander Post (palliga)
Sander Post (palliga) Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpalli meistriliiga 30. voorus purustas tabeliliider Tallinna FC Flora Kohtla-Järve Lootuse koguni 8:0.

Sander Post lõi Kohtla-Järve Lootuse võrku kuus palli! Eesti jalgpalli meistriliiga 30. voorus purustas tabeliliider Tallinna FC Flora Kohtla-Järve Lootuse koguni 8:0. Sander Post lõi Ida-Virumaa klubi vastu koguni kuus väravat. Kusjuures kohtumise esimene värav sündis alles 40. minutil, kuid pärast seda oli Flora pidurdamatu. Nende väravatega kerkis Post ka meistriliiga väravaküttide tabelitippu 21 tabamust. Teistes mängudes alistas Narva Trans kodus Kuressaare 5:1 ja Viljandi Tulevik 3:2 Sillamäe Kalevi. Tartu Tammeka aga kaotas kodus 1:2 Paidele. Vooru keskses kohtumises lähevad kell 17.00 vastamisi Nõmme Kalju ja FC Levadia.

Sander Post lõi Ida-Virumaa klubi vastu koguni kuus väravat. Kusjuures kohtumise esimene värav sündis alles 40. minutil, kuid pärast seda oli Flora pidurdamatu.

Nende väravatega kerkis Post ka meistriliiga väravaküttide tabelitippu 21 tabamust.

Teistes mängudes alistas Narva Trans kodus Kuressaare 5:1 ja Viljandi Tulevik 3:2 Sillamäe Kalevi. Tartu Tammeka aga kaotas kodus 1:2 Paidele. Vooru keskses kohtumises lähevad kell 17.00 vastamisi Nõmme Kalju ja FC Levadia.